Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, które w szybki sposób usuną Twoje bolączki i znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany również dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie jakości życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Polecane:

Ginekolog Michalik Wrocław

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie problemy, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Motive A1 Podręczni

Nauka, informacje, potrzeba.. wszystko to jest obszarem życia. Nauka odpowiednio ...